PRZEPRASZAM WAS AFGAŃCZYCY za ludzi, którzy są odpowiedzialni za to, że Polskie wojska są okupantem w Waszym kraju. Przepraszam, również za całą Polskę, która wybrała w demokratycznych wyborach tych odpowiedzialnych za napaść na Wasz kraj. Ludzie obudźcie się, nie pamiętacie czego My doświadczaliśmy przez całą swoją historię ???
Tak dalej być nie może.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz