środa, 10 marca 2010

Z ostatniej chwili - Afgańczycy spalili Polską flagę

PRZEPRASZAM WAS AFGAŃCZYCY za ludzi, którzy są odpowiedzialni za to, że Polskie wojska są okupantem w Waszym kraju. Przepraszam, również za całą Polskę, która wybrała w demokratycznych wyborach tych odpowiedzialnych za napaść na Wasz kraj. Ludzie obudźcie się, nie pamiętacie czego My doświadczaliśmy przez całą swoją historię ???
Tak dalej być nie może.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz